Zrekonštruovaný 5 izbový dom v Šaci

Hľadáte priestranný a cenovo dostupný rodinný dom s výbornou dostupnosťou do centra mesta?

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka 5 izbový rodinný dom v mestskej časti Košice Šaca, ktorý v roku 2010 prešiel rekonštrukciou vrátane výmeny plastových okien, rozvodov vody, kanalizácie, zateplenia fasády, vykurovacích telies, elektrických rozvádzačov a istenia.

Zastavaná plocha domu je približne 100 m2. Dom postavený v roku 1980 pozostáva z podzemného podlažia s pivnicou a kotolňou, 1. nadzemného podlažia s kuchyňou, obývacou izbou, spálňou, komorou, kúpeľňou, WC a predsieňou a z 1. nadzemného podlažia, na ktorom sú ďalšie 3 izby, šatník, kúpeľňa s WC a predsieň.

Konštrukcia stavby je tehlová, strecha je pozinkovaná a obvodový plášť a medzistrešný priestor boli zateplené v rámci rekonštrukcie v roku 2010. Platne aj schodisko sú betónové. Kúrenie je plynové. Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane vodovodu, kanalizácie, plynovodu, elektriny a internetu. Optický internet je privedený na pozemok.

Dom je bez statických chýb, suchý, vykurovaný a bez plesní. Stačí ho vymaľovať, vymeniť kuchynskú linku a ponúkne príjemné slnečné rodinné bývanie.

Pozemok s celkovou výmerou 849 m2 je rovinatý, s prístupom z hlavnej cesty a s bezproblémovým parkovaním pre niekoľko osobných áut.

Na pozemku sa nachádza aj staršia letná kuchyňa s prístreškom, pripojená na elektrinu, vodovod aj kanalizáciu, ktorú je možné rekonštruovať a využiť na oddych a čas trávený v záhrade.

Výhodou je výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom aj mestskou hromadou dopravou, blízkosť nemocnice AGEL Košice-Šaca, ktorá patrí dlhodobo k tým najlepším na Slovensku a výborná občianska vybavenosť mestskej časti, v ktorej nájdete škôlky, školy, supermarkety, zdravotnícke zariadenia a všetko dôležité pre každodenný rodinný život.

Dom je v súčasnosti využívaný iba príležitostne a je k dispozícii ihneď. Možnosť financovania na hypotekárny úver.

Celková výmera pozemku : 849m2
Úžitková plocha : 250 m2
Zastavaná plocha : 100 m2
Podpivničená časť : 50m2

Možná výmena za inú nehnuteľnosť. Spolupráca s realitnými kanceláriami je vítaná.

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku:

Ing. Lorant SZABO
0910 584 228
szabo@ferovo.sk
férové realitné služby

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Zavolajte nám