Dom s idylickou záhradou v obci Háj

89 990 

Hľadáte dom vhodný na celoročné bývanie alebo na víkendový oddych blízko Košíc, s výbornou dostupnosťou a krásnou prírodou, ktorá láka turistov z celého regiónu?

Ponúkame Vám rodinný dom v obci Háj s idylickým pozemkom o veľkorysej výmere 1 787 m2. Obec sa nachádza na hranici Košickej kotliny a Slovenského krasu a je známa najmä Hájskymi vodopádmi a sochou anjela, ktorú americkí filmári darovali  obci v roku 2001 po ukončení natáčania hollywoodskeho filmu Za nepriateľskou líniou.

Pozemok s rozmermi 16 x 115 metrov je rovinatý a je z neho veľmi pekný výhľad na Turniansky hrad, veže rímskokatolíckeho a reformovaného kostola a na tiesňavu, z ktorej priteká Hájsky potok tečúci ulicou pred domom. Pozemok je mimo hlavnej cesty a okolitá premávka je iba minimálna.

Pred každým domom je pokosená zeleň, vysadené rozkvitnuté kvety a na verejných priestranstvách sú upravené trávniky a vynovené cesty. Je radosť prejsť sa po tejto obci. Je to svedectvo o živote tamojších obyvateľov, ktorým nie je ľahostajné, v akom prostredí žijú. Je to nádherný kus zeme na Slovensku.

Dom s približnou výmerou 120 m2 bol postavený v 50tych rokoch z tufu, je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený a vyžaduje si rekonštrukciu. Jeho predná časť, v ktorej sa nachádzajú 2 obývacie izby s kuchyňou a spálňou, je zachovalá a bola donedávna obývaná.

V dome je zavedená elektrina, plyn, obecný vodovod a odpad je riešený žumpou. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi, vďaka čomu je dom vhodný na pohodlné a nákladovo efektívne celoročné využitie.

Táto nehnuteľnosť je vďaka veľkému malebnému pozemku, akých je skutočne málo, výnimočnou príležitosťou pre záujemcov, ktorí vedia čo hľadajú.

Presná adresa: Háj 7

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku:

Ing. Lorant SZABO
0910 584 228
szabo@ferovo.sk
férové realitné služby

Máte inú predstavu o cene?

Pošlite nám svoju ponuku. Veríme, že sa dohodneme.

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Zavolajte nám