Nedarí sa Vám nájsť nehnuteľnosť? Pomôže Vám privátny maklér.

Nenašli ste nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala všetky Vaše požiadavky, nemáte čas na sledovanie inzerátov a na obhliadky, alebo máte veľmi špecifické požiadavky?

Povedzte nám čo hľadáte a my Vám to nájdeme

Každodenne prehľadávame ponuky realitných kancelárií (verejné aj neverejné) a súkromných inzerentov, aby sme Vám pomohli nájsť presne to, čo hľadáte.

Začnime už dnes

Nenechajte si ujsť tie najlepšie ponuky. Zavolajte nám a začnime hľadať už dnes.

0910 584 228
info@ferovo.sk

Prečo sa služby privátneho makléra naozaj oplatia?

realitní profesionáli na Vašej strane
odmenu za naše služby platíte až pri kúpe nehnuteľnosti
ak nehnuteľnosť nekúpite, odmenu neplatíte
poradíme s výberom lokality
urobíme predvýber vhodných nehnuteľností
preveríme vyhovujúce ponuky
vyjednáme Vám nižšiu cenu
vyriešime najvhodnejší a najlacnejší spôsob financovania

S kúpou nehnuteľností má väčšina ľudí iba minimálne, alebo dokonca žiadne skúsenosti. Na druhej strane, kúpa nehnuteľnosti predstavuje finančný záväzok na 20 až 30 rokov. Nesprávnym výberom nehnuteľnosti, lokality, bez skúseností s priebehom realitnej transakcie a právnej ochrany môžete zbytočne prísť aj o desaťtisíce eur a skomplikovať si cestu k novému bývaniu.

Do 31. 7. 2020 iba 199 €! Pokiaľ nekúpite, nič neplatíte.

Majte realitných profesionálov na svojej strane. Pomôžeme Vám s výberom nehnuteľnosti, vyhnete sa možným rizikám pri prevode a vyjednáme Vám nižšiu cenu.

Ponuka pre investorov

Investujete do nehnuteľnosti s cieľom ich dlhodobého alebo krátkodobého prenájmu? Preverte si svoj investičný zámer v našej investičnej kalkulačke a prečítajte si viac o našich službách.

Nájdeme nehnuteľnosť vašich snov

Nájdeme čo hľadáte a bezpečne vás prevedieme procesom nákupu nehnuteľnosti - od výberu, cez prepis nehnuteľnosti až po sťahovanie. S nami to zvládnete bez stresu a starostí.

Pomôžeme vám s vybavením úveru
Získať hypotéku je po sprísnení pravidiel čoraz náročnejšie. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a poistením a získajte najvýhodnejšie podmienky.
Pri kúpe nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby
História nehnuteľnosti, vlastnícke vzťahy, ťarchy a iné riziká sú preverené nezávislou advokátskou kanceláriou, aby mali všetky strany istotu bezpečného prevodu vlastníctva.
Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti
Chránime kupujúceho aj predávajúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.

Koľko Vám odporúčame investovať?

Rozhodujte sa zodpovedne a neinvestujte do nehnuteľnosti viac ako si môžete dovoliť. Zadajte čistý príjem a mesačné výdavky Vašej domácnosti a ihneď Vám prepočítame niekoľko odporúčaných a rozumných alternatív.

Pri výpočte sme vychádzali z priemernej dĺžky hypotéky 25 rokov a aktuálnych úrokových sadzieb hypotekárnych úverov. Zadané údaje nesledujeme ani neuchovávame.

Žiadne starosti so sťahovaním

Máte plnú hlavu starostí so sťahovaním? Vieme, že každé sťahovanie je náročné, ale sme tu preto, aby sme vám pomohli. Presťahujeme byt, dom, aj kanceláriu. Ochrana vášho majetku je našou prioritou, preto v prípade potreby krehké položky dôkladne zabalíme.

Sťahujeme aj ťažké bremená a vyššie poschodia bez výťahu. Priestory po vysťahovaní upraceme a v prípade záujmu zlikvidujeme nepotrebný nábytok.

Poradíme pri kúpe?

Potrebujete poradiť pri kúpe nehnuteľnosti, vybrať správny byt, dom, pozemok, pomôcť so zmluvami, s katastrom, či priebehom kúpy? Kedykoľvek nám napíšte alebo zavolajte a radi vám pomôžeme. Za opýtanie nič nedáte a ušetríte čas.
 
0910 584 228
info@ferovo.sk

Zavoláme vám

Využite naplno potenciál svojho nového bývania

Pomoc skúseného interiérového dizajnéra je na nezaplatenie. Využite každý meter štvorcový, svetelné podmienky a dispozičné zmeny pre vytvorenie domácnosti podľa svojich predstáv. A vôbec to nemusí byť drahé. Skôr naopak, dôkladné premyslenie a plánovanie vám ušetrí množstvo času aj peňazí pri realizácii.

Z vlastných skúseností vieme, že s dobrým architektom nájdete aj pri obmedzenom rozpočte zaujímavé a kreatívne  riešenia. Preto každý kupujúci u nás získa 30% zľavu na služby profesionálnych bytových dizajnérov. A to sa už naozaj oplatí.