Prečo by ste mali kupovať nehnuteľnosť s nami?

S kúpou nehnuteľností má väčšina klientov iba minimálne, alebo dokonca žiadne skúsenosti. Na druhej strane, kúpa obyčajne predstavuje finančný záväzok na ďalších 20 až 30 rokov. Nesprávnym výberom nehnuteľnosti, lokality, bez skúseností s priebehom realitnej transakcie a právnej ochrany môžete zbytočne prísť aj o desaťtisíce eur a skomplikovať si cestu k novému bývaniu.

Ak nám dáte príležitosť, tak vás pomôžeme vyhľadať správnu nehnuteľnosť, vybrať ideálnu lokalitu, nastaviť financovanie, preveríme technický stav kupovanej nehnuteľnosti a vyjednáme podmienky prevodu nehnuteľnosti.

Nájdeme nehnuteľnosť vašich snov

Nájdeme čo hľadáte a bezpečne vás prevedieme procesom nákupu nehnuteľnosti - od výberu, cez prepis nehnuteľnosti až po sťahovanie. S nami to zvládnete bez stresu a starostí.

Pomôžeme vám s vybavením úveru?
Získať hypotéku je po sprísnení pravidiel čoraz náročnejšie. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a poistením a získajte najvýhodnejšie podmienky.
Pri kúpe nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby
História nehnuteľnosti, vlastnícke vzťahy, ťarchy a iné riziká sú preverené nezávislou advokátskou kanceláriou, aby mali všetky strany istotu bezpečného prevodu vlastníctva.
Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti
Chránime kupujúceho aj predávajúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.

Odporúčaná maximálna kúpna cena nehnuteľnosti

Rozhodujte sa zodpovedne a neinvestujte do nehnuteľnosti viac ako si môžete dovoliť. Zadajte čistý príjem a mesačné výdavky Vašej domácnosti a ihneď Vám prepočítame niekoľko odporúčaných a rozumných alternatív.

Pri výpočte sme vychádzali z priemernej dĺžky hypotéky 25 rokov a aktuálnych úrokových sadzieb hypotekárnych úverov. Zadané údaje nesledujeme ani neuchovávame.

50 € kupón na zariadenie novej domácnosti

Byt, alebo dom sa stáva skutočným domovom, až keď si ho zariadíte podľa vlastných predstáv. Preto odmenou za vašu dôveru, každého kupujúceho potešíme kupónom v hodnote 50€ na nákup v obchodoch IKEA, alebo MÖBELIX.

Poradíme pri kúpe?

Potrebujete poradiť pri kúpe nehnuteľnosti, vybrať správny byt, dom, pozemok, pomôcť so zmluvami, s katastrom, či priebehom kúpy? Kedykoľvek nám napíšte alebo zavolajte a radi vám pomôžeme. Za opýtanie nič nedáte a ušetríte čas.
 
0910 584 228
info@ferovo.sk

Zavoláme vám

Žiadne starosti so sťahovaním

Máte plnú hlavu starostí so sťahovaním? Vieme, že každé sťahovanie je náročné, ale sme tu preto, aby sme vám pomohli. Presťahujeme byt, dom, aj kanceláriu. Ochrana vášho majetku je našou prioritou, preto v prípade potreby krehké položky dôkladne zabalíme.

Sťahujeme aj ťažké bremená a vyššie poschodia bez výťahu. Priestory po vysťahovaní upraceme a v prípade záujmu zlikvidujeme nepotrebný nábytok.

Využite naplno potenciál svojho nového bývania

Pomoc skúseného interiérového dizajnéra je na nezaplatenie. Využite každý meter štvorcový, svetelné podmienky a dispozičné zmeny pre vytvorenie domácnosti podľa svojich predstáv. A vôbec to nemusí byť drahé. Skôr naopak, dôkladné premyslenie a plánovanie vám ušetrí množstvo času aj peňazí pri realizácii.

Z vlastných skúseností vieme, že s dobrým architektom nájdete aj pri obmedzenom rozpočte zaujímavé a kreatívne  riešenia. Preto každý kupujúci u nás získa 30% zľavu na služby profesionálnych bytových dizajnérov. A to sa už naozaj oplatí.