Investujete do nehnuteľností?

Rozumieme investorskej matematike. Orientujeme sa na investorov, ktorí hľadajú rezidenčné a kancelárske  nehnuteľnosti so zámerom ich krátkodobého, alebo dlhodobého prenájmu. Kritériá výberu investičných nehnuteľností sú značne odlišné ako pri riešení vlastného bývania. Rozhodujúci je ročný percentuálny výnos a výber správneho investičného zámeru pre konkrétnu nehnuteľnosť.

Investičná kalkulačka

Aké sú Vaše očakávania? Niekto hľadá takmer pasívny príjem v podobe dlhodobého prenájmu rezidenčnej nehnuteľnosti a iný môže preferovať výnosnejší, ale prácnejší a rizikovejší krátkodobý prenájom, alebo Airbnb. Platí však, že rozumná realitná investícia by Vám v Košiciach mala zarobiť 4 a viac percent. Preverte si svoj zámer v investičnej kalkulačke.

Aká by mala byť návratnosť?

V čase keď komerčné banky na sporiacich účtoch ponúkajú 0% úroky, môžete v Košiciach pri dnešných cenách nehnuteľností a príjmoch z prenájmu pohodlne dosiahnuť 3% ročný výnos. Pri dobrom investičnom zámere a vhodne zvolenej nehnuteľnosti však môžete dosiahnuť aj podstatne viac. Návratnosť nad 5% je považovaná za veľmi dobrú.

Rozumná investícia na kľúč

Nielenže nájdeme nehnuteľnosť vyhovujúcu Vášmu investičnému zámeru a zariadime prevod vlastníctva, ale ak treba tak vybavíme jej rekonštrukciu a nájdeme podnájomníkov.

Financujete na úver?
Získať hypotéku je po sprísnení pravidiel čoraz náročnejšie. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a poistením a získajte najvýhodnejšie podmienky.
Pri kúpe nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby
História nehnuteľnosti, vlastnícke vzťahy, ťarchy a iné riziká sú preverené nezávislou advokátskou kanceláriou, aby mali všetky strany istotu bezpečného prevodu vlastníctva.
Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti
Chránime kupujúceho aj predávajúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.

Poradíme pri kúpe?

Potrebujete poradiť pri kúpe nehnuteľnosti, vybrať správny byt, dom, pozemok, pomôcť so zmluvami, s katastrom, či priebehom kúpy? Kedykoľvek nám napíšte alebo zavolajte a radi vám pomôžeme. Za opýtanie nič nedáte a ušetríte čas.
 
0910 584 228
info@ferovo.sk

Zavoláme vám

Žiadne starosti so sťahovaním

Máte plnú hlavu starostí so sťahovaním? Vieme, že každé sťahovanie je náročné, ale sme tu preto, aby sme vám pomohli. Presťahujeme byt, dom, aj kanceláriu. Ochrana vášho majetku je našou prioritou, preto v prípade potreby krehké položky dôkladne zabalíme.

Sťahujeme aj ťažké bremená a vyššie poschodia bez výťahu. Priestory po vysťahovaní upraceme a v prípade záujmu zlikvidujeme nepotrebný nábytok.