Investujete do nehnuteľností?

Rozumieme investorskej matematike. Orientujeme sa na investorov, ktorí hľadajú rezidenčné a kancelárske  nehnuteľnosti so zámerom ich krátkodobého, alebo dlhodobého prenájmu. Kritériá výberu investičných nehnuteľností sú značne odlišné ako pri riešení vlastného bývania. Rozhodujúci je ročný percentuálny výnos a výber správneho investičného zámeru pre konkrétnu nehnuteľnosť.

Investičná kalkulačka

Aké sú Vaše očakávania? Niekto hľadá takmer pasívny príjem v podobe dlhodobého prenájmu rezidenčnej nehnuteľnosti a iný môže preferovať výnosnejší, ale prácnejší a rizikovejší krátkodobý prenájom, alebo Airbnb. Platí však, že rozumná realitná investícia by Vám v Košiciach mala zarobiť 4 a viac percent. Preverte si svoj zámer v investičnej kalkulačke.

Aká by mala byť návratnosť?

V čase keď komerčné banky na sporiacich účtoch ponúkajú 0% úroky, môžete v Košiciach pri dnešných cenách nehnuteľností a príjmoch z prenájmu pohodlne dosiahnuť 3% ročný výnos. Pri dobrom investičnom zámere a vhodne zvolenej nehnuteľnosti však môžete dosiahnuť aj podstatne viac. Návratnosť nad 5% je považovaná za veľmi dobrú.

Rozumná investícia na kľúč

Nielenže nájdeme nehnuteľnosť vyhovujúcu Vášmu investičnému zámeru a zariadime prevod vlastníctva, ale ak treba tak vybavíme jej rekonštrukciu a nájdeme podnájomníkov.

Financujete na úver?
Získať hypotéku je po sprísnení pravidiel čoraz náročnejšie. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a poistením a získajte najvýhodnejšie podmienky.
Pri kúpe nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby
História nehnuteľnosti, vlastnícke vzťahy, ťarchy a iné riziká sú preverené nezávislou advokátskou kanceláriou, aby mali všetky strany istotu bezpečného prevodu vlastníctva.
Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti
Chránime kupujúceho aj predávajúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.