Rekreačné domy Heringeš

174 990 

Či už hľadáte víkendový dom, alebo cenovo dostupné celoročné bývanie v blízkosti mesta, túto ponuku 4 rekreačných domov na Heringeši by ste nemali prehliadnuť.

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka na predaj 4 novostavby rekreačných domov s úžasnými výhľadmi a moderným architektonickým riešením.

Presklená pohľadová fasáda, priestranná terasa, vysoký strop, krb a otvorená scenéria vytvárajú skutočne výnimočnú atmosféru, ktorú v paneláku ani v husto zastavanej obci nenájdete. Rekreačné domy Heringeš sú zaujímavou voľbou aj pre ľudí pracujúcich z domu a kreatívcov, ktorí pri práci potrebujú pohodu a pokoj, ale zároveň chcú byť blízko centra.

2 TYPY DOMOV, 90 A 81 m2

Domy sú jednopodlažné s čiastočným podkrovným priestorom, štvorcového pôdorysného tvaru so zastavanou plochou 90 a 81m2 a ponúknu pohodlné bývanie pre 2 až 4 člennú rodinu.

Dispozičné riešenie prízemia pozostáva zo zádveria, obývacej miestnosti s kuchyňou, spálne, kúpeľne s wc, skladového priestoru a točitého schodiska. Na čiastočnom poschodí v podkrovnom priestore sa nachádza ďalšia spálňa.

Dominantou domu je veľká prekrytá terasa, ako stvorená pre posedenia s rodinou a priateľmi pri káve alebo pohári vína. Výhľadová strana domu je orientovaná na juhozápad, takže dom je v každom ročnom období príjemne presvetlený.

Strešný a obvodový plášť sú tvorené PUR/PIR panelmi s exteriérovým farebným odtieňom antracit. Podlaha je zateplená tepelnou izoláciou na báze EPS polystyrénu. Výplne exteriérových otvorov v celom objekte tzn. okná, dvere, zasklené steny sú hliníkové s izolačným trojsklom s čírim zasklením.

KOMPLETNÉ INŽINIERSKE SIETE

Domy sú napojené na elektrickú energiu zo siete samostatnou prípojkou. Vykurovanie je elektrické podlahovými rohožami v kombinácií s krbom resp. pecou na tuhé palivo. Príprava teplej úžitkovej vody je riešená elektrickým prietokovým ohrievačom. Po dohode je možná inštalácia tepelného čerpadla.

Každý dom bude mať vodovodnú prípojku z veľkokapacitného podzemného zásobníka pitnej vody. Splaškové vody budú odvádzané do žumpy vybudovanej na pozemku pri príjazdovej komunikácií.

Dažďové vody budú zachytávané v akumulačnej zbernej nádrži dažďovej vody umiestnenej v zemi pod domom.

Prístupová cesta je spevnená, typická pre rekreačné lokality. Parkovanie pre 2 osobné vozidlá pri každom pozemku.

Začiatok výstavby: 1Q 2023
Plánovaná kolaudácia: 4Q 2023

CENNÍK REKREAČNÝCH DOMOV

Domy sú predávané v štandarde holodomu.

Rekreačný dom 01
zastavaná plocha 90 m2 (pôdorys variant A)
úžitková plocha 98 m2
plocha parcely 900 m2
REZERVOVANÝ

Rekreačný dom 02
zastavaná plocha 81 m2 (pôdorys variant B)
úžitková plocha 94 m2
plocha parcely 810 m2
174 990 € s DPH

Rekreačný dom 03
zastavaná plocha 81 m2 (pôdorys variant B)
úžitková plocha 94 m2
plocha parcely 810 m2
174 990 € s DPH

Rekreačný dom 04
zastavaná plocha 90 m2 (pôdorys variant A)
úžitková plocha 98 m2
plocha parcely 900 m2
179 990 € s DPH

LOKALITA

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás a radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Lorant Szabo
0910 584 228
szabo@ferovo.sk

férové realitné služby
www.ferovo.sk

Máte inú predstavu o cene?

Pošlite nám svoju ponuku. Veríme, že sa dohodneme.

Kategórie: , ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám