Penzión s veľkým pozemkom v obci Stará Lesná

Investičná príležitosť v jednej z najžiadanejších lokalít na Slovensku. Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka bývalý penzión v obci Stará Lesná s veľkým pozemkom o výmere 2 421 m2 a nádherným výhľadom na Vysoké Tatry.

Penzión so zastavanou plochou 541 m2 stojí na rovinatom pozemku, v radovej zástavbe s prístupnom z verejnej komunikácie.  Priestory v suteréne v minulosti slúžili ako sklady, klubovňa, wellness  a sociálne priestory. Na prízemí boli spoločenské priestory so zázemím a sociálnymi priestormi, ubytovanie, byt správcu a v prístavbe kuchyňa so zázemím. Na poschodí bolo ubytovanie a v prístavbe výdajňa stravy, jedáleň, kotolňa a sociálne priestory.

Obvodové murivo je prevažne tehlové hr. 45 cm, stropy sú železobetónové, krov sedlový a krytina plechová pozinkovaná. Penzión síce vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, jeho mimoriadny potenciál je však vo veľkom pozemku, možnosti parkovania pred penziónom aj v zadnej časti pozemku, výhľade na Tatry, prístupe z hlavnej cesty a kompletných inžinierskych sieťach.

Dokumentácia k stavbe je k dispozícii pre vážnych záujemcov.

Inžinierske siete:  vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka

Zaujala Vás táto ponuka? Neváhajte nás kontaktovať.

Lorant Szabo
0910 584 228
szabo@ferovo.sk

Férové realitné služby

Máte inú predstavu o cene?

Pošlite nám svoju ponuku. Veríme, že sa dohodneme.

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám