Murovaná chata v krásnom prostredí Nižného Klátova

Hľadáte víkendový únik z paneláku, priestor pre spoločné chvíle s rodinou v prírode v blízkosti Košíc?

Realitná kancelária Férovo Vám ponúka záhradu s murovanou chatou v mimoriadne obľúbenej záhradkárskej lokalite Nižného Klátova. Dvojpodlažná chata je vo veľmi dobrom stave. Na jej prízemí sa nachádza priestranná obývačka s kuchynkou a kúpeľňou a na poschodí je technická miestnosť, predsieň a spálňa s balkónom, z ktorého je pekný výhľad do záhrady a na priľahlý les.

Zakrytá priestranná terasa ponúkne tieň či ochranu pred dažďom a je ideálnym miestom pre vychutnanie rannej kávy aj večerného vína.  Rovinatá záhrada s množstvom ovocných stromov a kvetov má výmeru 395 m2 a je rovnako ako chata v osobnom vlastníctve a bez tiarch. V záhrade sa nachádza aj drevený altánok a grilovací krb.

Veľkou výhodou tejto záhradkárskej lokality sú udržiavané záhrady, starostliví susedia a bezpečné okolie. Prístup k pozemku autom je možný aj v zhoršenom počasí buď smerom z Myslavy cez Girbeš a Klatovianku alebo smerom z Nižného Klátova. V bezprostrednom susedstve sú celoročne obývané stavby.

V chate sa kúri kachľovou pecou. Stavba je kvádrová s drevenými stropmi, s eternitovou strechou a drevenými oknami. Stavba je vo veľmi zachovalom stave, nevlhne, nepraská a nevyžaduje si žiadny stavebný zásah. V kuchynke je varná doska na plynovú fľašu.

Inžinierske siete: elektrina (230, 400 V), studňa s dostatkom vody, žumpa

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku:

Ing. Lorant SZABO | +421 910 584 228 | szabo@ferovo.sk
Vaša férová realitná kancelária
www.ferovo.sk

Uvedená kúpna cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu a zahŕňa aj:

  • vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátom a právne poradenstvo
  • poplatky za autorizáciu podpisov
  • kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta s autorizáciou
  • rýchle vybavenie hypotekárneho úveru v prípade potreby
  • poistenie zodpovednosti za právne úkony
Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám