PRENÁJOM: Priestranný 3 izb. byt s terasou v Borovicovom háji

Hľadáte do nájmu priestranný trojizbový byt s terasou v kvalitnom rezidenčnom projekte?

Realitná kancelária Férovo Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt s celkovou výmerou 88 m2 (byt 73 m2 + terasa 15 m2), vo vyhľadávanej rezidencii Borovicový háj. Rezidenčný projekt kolaudovaný v roku 2012 patrí k tým najkvalitnejším a najvyhľadávanejším aké v Košiciach nájdete.

Prednosťou rezidencie je 24 hodinová strážna služba a recepcia s praktickým preberaním pošty a balíkov, kamerový systém, podzemné parkovanie a vlastné fitness centrum. Pýchou je však starostlivo udržiavaný vnútorný park s promenádou, fontánou, množstvom zelene a lavičkami pre relax a oddych.

Byt sa nachádza na 2. poschodí s výťahom a je orientovaný do tichého parku. Pozostáva z predsiene, chodby, kúpeľne, WC, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, izby a priestrannej terasy s vonkajším sedením. Večerné ticho parku a relaxačný zvuk fontány vytvárajú doslova dovolenkovú atmosféru.

Obývacia izba s dvomi výstupmi na terasu je orientovaná na západ a je krásne presvetlená. Priamy výstup na terasu je aj z hlavnej spálne. Druhá izba je orientovaná na východ. Okná na západnej strane sú tienené diaľkovo ovládanými vonkajšími žalúziami.

Rezidencia je obklopená rovnomenným parkom Borovicový háj, ktorý je obľúbeným miestom ľudí hľadajúcich aktívny oddych a letné prechádzky v tieni borovíc.

K bytu je možné prenajať podzemné parkovacie miesto v cene 50 € / mesiac. Bonusom je pivnica vedľa parkovacieho miesta, ktorá je zahrnutá v cene prenájmu.

Cena  je vrátane všetkých energií a internetu. Dvojmesačný depozit.

Zaujala Vás táto ponuka? Neváhajte nás kontaktovať.
Váš realitný maklér:
Lorant Szabo
0910 584 228
szabo@ferovo.sk

Vaša férová realitná kancelária
www.ferovo.sk

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Zavolajte nám