Novozariadený byt v centre mesta

Bývajte v centre, v blízkosti univerzít, pulzujúceho nočného života, kaviarní, dobrých reštaurácií, fitnes centier a krásnej historickej Hlavnej ulice. Lokalita na Komenského ulici je obľúbená najmä u študentov Technickej univerzity a Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie.

English translation below

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka kompletne nanovo zrekonštruovaný byt čakajúci na svojho prvého nájomcu. Byt je dispozične šikovne riešený, s priestrannou kuchyňou a obývacou izbou, v ktorej je opticky oddelená spacia časť.

Z kuchyne je výstup na priestrannú lodžiu, ktorá ponúka príjemný výhľad na okolie. Kuchyňa je kompletne zariadená vrátane umývačky riadku, rúry na pečenie, mikrovlny, chladničky s mrazničkou, digestora, indukčnej varnej dosky, práčky a jedálenského stola so stoličkami.

V obývačke je 55″ televízia s polohovateľnými stojanom a praktický pracovný stôl s otočnou stoličkou. Výhodou je vysokorýchlostný internet.

Byt s výmerou 34 m2 sa nachádza na 6 poschodí s výtahom, mimo rušných ciest. Je ideálny pre 1 osobu alebo pár. Domáce zvieratá po dohode. Možnosť nájmu parkovacieho miesta v cene 55 € mesačne.

Perfektná lokalita odkiaľ máte všade blízko:

  • 2 minúty (100 m) na zastávku električky
  • 2 minúty (100 m) do supermarketu
  • 5 minút (300 m) na Technickú univerzitu
  • 7 minút (500 m) do centra mesta (Hlavná ulica)
  • 12 minút (1200 m) na Univerzitu veterinárskeho lekárstva a farmácie

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku:

Ing. Lorant SZABO
0910 584 228
szabo@ferovo.sk
férové realitné služby

English translation

Live in the heart of the city, close to universities, vibrant nightlife, cafes, excellent restaurants, fitness centers, and the beautiful historic Hlavná street. The location on Komenského street is especially popular among students of the Technical University and the University of Veterinary Medicine and Pharmacy.

FÉROVO Real Estate Agency offers you a completely renovated apartment awaiting its first tenant. The apartment has a clever layout, with a spacious kitchen and living room, where the sleeping area is visually separated.

From the kitchen, there is access to a spacious balcony, offering a pleasant view of the surroundings. The kitchen is fully equipped, including a dishwasher, baking oven, microwave, refrigerator with freezer, extractor hood, induction cooktop, washing machine, and a dining table with chairs.

In the living room, there is a 55″ television with an adjustable stand and a practical work desk with a swivel chair. High-speed internet is an advantage.

The apartment is located on the 6th floor with an elevator, away from busy streets. It’s ideal for a single person or a couple. Pets are allowed upon agreement. Parking available at 55 €/month.

Perfect location with everything nearby:

  • 2 minutes (100 m) to the tram stop
  • 2 minutes (100 m) to the supermarket
  • 5 minutes (300 m) to the Technical University
  • 7 minutes (500 m) to the city center
  • 12 minutes (1200 m) to the University of Veterinary Medicine and Pharmacy

Contact: Ing. Lorant SZABO
+421 910 584 228
szabo@ferovo.sk

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám