Dom s malebným pozemkom, akých je skutočne málo

129 990 

Hľadáte dom vhodný na celoročné bývanie alebo na víkendový oddych blízko Košíc, s výbornou dostupnosťou a krásnou prírodou, ktorá láka turistov z celého regiónu?

Ponúkame Vám rodinný dom v obci Háj s malebným pozemkom o veľkorysej výmere 1 787 m2. Obec sa nachádza na hranici Košickej kotliny a Slovenského krasu a je známa najmä Hájskymi vodopádmi a sochou anjela, ktorú americkí filmári darovali  obci v roku 2001 po ukončení natáčania hollywoodskeho filmu Za nepriateľskou líniou.

Pozemok s rozmermi 16 x 115 metrov je rovinatý a je z neho veľmi pekný výhľad na Turniansky hrad, veže rímskokatolíckeho a reformovaného kostola a na tiesňavu, z ktorej priteká Hájsky potok tečúci ulicou pred domom. Pozemok je mimo hlavnej cesty a okolitá premávka je iba minimálna.

Pred každým domom je pokosená zeleň, vysadené rozkvitnuté kvety a na verejných priestranstvách sú upravené trávniky a nanovo vyasfaltované cesty. Je radosť prejsť sa po tejto obci. Je to svedectvo o živote tamojších obyvateľov, ktorým nie je ľahostajné, v akom prostredí žijú. Je to nádherný kus zeme na Slovensku.

Dom s približnou výmerou 120 m2 bol postavený v 50tych rokoch z tufu, je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený a vyžaduje si rekonštrukciu. Jeho predná časť, v ktorej sa nachádzajú 2 obývacie izby s kuchyňou a spálňou, je zachovalá a bola donedávna obývaná. Zadná časť pozostávajúca z hospodárskych miestností je v neudržiavanom stave.

V dome je zavedená elektrina, plyn, obecný vodovod a odpad je riešený žumpou. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi, vďaka čomu je dom vhodný na pohodlné a nákladovo efektívne celoročné využitie.

Táto nehnuteľnosť je vďaka veľkému malebnému pozemku, akých je skutočne málo, výnimočnou príležitosťou pre záujemcov, ktorí vedia čo hľadajú.

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku:

Ing. Lorant SZABO
0910 584 228
szabo@ferovo.sk
férové realitné služby

Uvedená kúpna cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu a zahŕňa aj:

  • vypracovanie zmluvnej dokumentácie advokátom a právne poradenstvo
  • poplatky za autorizáciu podpisov
  • kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta s autorizáciou
  • rýchle vybavenie hypotekárneho úveru v prípade potreby
  • poistenie zodpovednosti za právne úkony

Poradíme Vám s hypotékou?
Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a poradíme Vám:

  • v ktorej banke nájdete aktuálne najvýhodnejšie podmienky, najnižšie úroky a najvyššiu požičanú sumu
  • ako môžete kombinovať rôzne úverové produkty, aby ste investovali čo najmenej vlastných peňazí
  • overíme na akú výšku hypotéky máte nárok
Kategórie: ,

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám