4 izb. byt s výmerou 163 m2 v novostavbe

379 900 

Doprajte si nový rozmer rodinného bývania. Pre Vás, Vašu rodinu, priateľov aj domácich miláčikov. Vnútri aj vonku.

Rezidencia Pereš je stvorená pre pokojné rodinné bývanie. Vysoká úroveň použitých materiálov, tichá ulica na okraji mestskej časti a moderné dispozičné riešenia s veľkorysými dennými miestnosťami z nej robia výnimočný projekt, aký inde nenájdete.

V rezidencii, ktorá svojím charakterom prepája mesto s vidiekom nájdete iba 6 bytov s výmerami od 122 do 164 m2. Unikátnosťou projektu je, že žiadny z bytov nemá suseda, čo ešte viac umocňuje pocit súkromia.

Rezidencia v Pereši bola navrhnutá a realizovaná tak, aby spĺňala prísne požiadavky náročnej klientely. Na stavbe sú použité overené a značkové stavebné materiály, ktoré zaručia nielen jej dlhú životnosť ale aj pohodlné a bezstarostné bývanie.

Sme presvedčení, že noví majitelia ocenia vynaložené úsilie a budú si môcť vychutnať súkromie, výbornú dopravnú dostupnosť, veľkorysé výmery a krásne výhľady, ktoré táto rezidencia ponúka.

Preferujete holobyt alebo štandard? U nás si môžete vybrať. Svoj byt si môžete prevziať v štádiu holobytu, alebo Vám ho dokončíme do štandardu za mimoriadne výhodných podmienok.

Už v holobyte však nájdete množstvo užitočných technológií a riešení pre pohodlnejší život: decentralizovanú rekuperáciu, podlahové kúrenie, prípravu na klimatizáciu, inteligentný termostat, tieniacu techniku, videovrátnika a prístupové čipy, okná s trojsklom Rehau Synego, zabezpečovaciu techniku, prípravu pre elektromobilitu a umývanie áut, úpravu vody, komín a prípravu na krb, sadové úpravy v záhrade, záhradný altánok a množstvo ďalších detailov.

Stavba rezidencie bude ukončená v 4. štvrťroku 2023.

Kompletné informácie nájdete na stránke www.rezidenciaperes.sk

Lokalita:

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku.

Predajca projektu:

Ing. Lorant SZABO
+421 910 584 228
szabo@ferovo.sk
Férové realitné služby

Kategórií:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám