4 izb. byt v novostavbe s výmerou 163 m2

379 900 

Doprajte si nový rozmer rodinného bývania. Pre Vás, Vašu rodinu, priateľov aj domácich miláčikov. 

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka nové byty v Rezidencii Pereš, stvorenej pre pokojné rodinné bývanie. Vysoká úroveň použitých materiálov, tichá ulica na okraji mestskej časti a moderné dispozičné riešenia s veľkorysými dennými miestnosťami z nej robia výnimočný projekt, aký inde nenájdete.

V rezidencii, ktorá svojím charakterom prepája mesto s vidiekom nájdete iba 6 bytov s výmerami od 122 do 164 m2. Unikátnosťou projektu je, že žiadny z bytov nemá suseda, čo ešte viac umocňuje pocit súkromia.

Rezidencia v Pereši bola navrhnutá a realizovaná tak, aby spĺňala prísne požiadavky náročnej klientely. Na stavbe sú použité overené a značkové stavebné materiály, ktoré zaručia nielen jej dlhú životnosť ale aj pohodlné a bezstarostné bývanie.

Sme presvedčení, že noví majitelia ocenia vynaložené úsilie a budú si môcť vychutnať súkromie, výbornú dopravnú dostupnosť, veľkorysé výmery a krásne výhľady, ktoré táto rezidencia ponúka.

Preferujete holobyt alebo štandard? U nás si môžete vybrať. Svoj byt si môžete prevziať v štádiu holobytu, alebo Vám ho dokončíme do štandardu za mimoriadne výhodných podmienok.

Už v holobyte však nájdete množstvo užitočných technológií a riešení pre pohodlnejší život: decentralizovanú rekuperáciu, podlahové kúrenie, prípravu na klimatizáciu, inteligentný termostat, tieniacu techniku, videovrátnika a prístupové čipy, okná s trojsklom Rehau Synego, zabezpečovaciu techniku, prípravu pre elektromobilitu a umývanie áut, úpravu vody, komín a prípravu na krb, sadové úpravy v záhrade, záhradný altánok a množstvo ďalších detailov.

Kompletné informácie nájdete na stránke www.rezidenciaperes.sk

Lokalita:

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku.

Predajca projektu:

Ing. Lorant SZABO
+421 910 584 228
szabo@ferovo.sk
férové realitné služby

Máte inú predstavu o cene?

Pošlite nám svoju ponuku. Veríme, že sa dohodneme.

Kategória:

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Zavolajte nám