3 izb. byt na KVP s komorou, šatníkom a lodžiou

Hľadáte do nájmu 3 izbový byt na sídlisku KVP ako stvorený na bývanie pre 3 až 4 člennú rodinu?

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka do nájmu 3 izbový byt s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti sídliska KVP na Dénešovej ulici. Byt má 64 m2 a 2,5 m2 lodžiu, nachádza sa na 2. poschodí a je kompletne zrekonštruovaný.

V roku 2018 bola inštalovaná nová kuchynská linka na mieru, plávajúce podlahy, zárubne, interiérové dvere a vstavaná skriňa na chodbe a aktuálne prebieha rekonštrukcia kúpeľne a WC. Byt má bezpečnostné vchodové dvere.

Pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vetranej komory, chodby, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a šatníka. K bytu prislúcha pivnica, ktorá je súčasťou nájmu. Denná časť bytu je orientovaná na juh a kuchyňa so spálňou na východ. Byt je príjemne presvetlený, ale v lete sa neprehrieva.

Bytový dom bol v roku 2018 kompletne obnovený vrátane kvalitného zateplenia, elektroinštalácie, stupačiek, hydrantov a dlažieb. K dispozícii sú 2 moderné priestranné výťahy. V bytovom dome je inštalovaný bezpečnostný kamerový systém. Výhodou lokality je dostatok parkovacích miest v okolí, blízkosť školy a materskej školy, výborná dostupnosť MHD a rýchle dopravné napojenie.

Cena je vrátane energií, TV a internetu od Antiku.

Úžitková výmera: 64 m2 + 2,5 m2 lodžia
Depozit: 2 mesiace
Domáce zvieratá: nie

Poschodie: 2/12
Orientácia bytu: juhovýchod
Balkón, lodžia: áno
Pivnica: áno
Výťah: áno
Parkovanie: verejné s dostatkom parkovacích miest

Zaujala Vás táto ponuka? Srdečne Vás pozývame na osobnú obhliadku.

Lorant Szabo
0910 584 228
szabo@ferovo.sk

Férové realitné služby

Kategórie: ,

Chcete predať nehnuteľnosť? Využite náš bezplatný cenový posudok nehnuteľnosti alebo výhodný Férový výkup™, s ktorým máte peniaze do 24 hodín:

Kde všade ste sa o nás dočítali:

Call Now ButtonZavolajte nám