Prečo by ste mali predávať s nami?

S predajom nehnuteľností má väčšina klientov iba minimálne, alebo dokonca žiadne skúsenosti. Na druhej strane, nehnuteľnosť často zhmotňuje dlhoročné rodinné úspory. Nesprávnym rozhodnutím tak ľahko môžete zbytočne prísť aj o desaťtisíce eur.

Ak nám dáte príležitosť, tak poctivou prípravou, atraktívnou inzerciou a vizuálnou prezentáciou, aktívnym marketingom v konkrétnej lokalite a oslovením vhodných investorov zabezpečíme maximálnu viditeľnosť vašej nehnuteľnosti, s cieľom dosiahnutia najvyššej možnej ponuky. Zúročíme silné stránky vašej nehnuteľnosti a vám aj kupujúcemu zjednodušíme celý proces prevodu tak, aby prebehol bez starostí, bez rizika a čo najrýchlejšie.

Profesionálne fotografie, ktoré predávajú

Ukážeme vašu nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. Profesionálna fotografia vyzdvihne silné stránky vašej nehnuteľnosti a na prvý pohľad zaujme v záplave konkurenčných inzerátov.

Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti

Chránime predávajúceho aj kupujúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.

Pri prevode nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby
Prípravu zmlúv a previerku nehnuteľnosti zabezpečuje renomovaná nezávislá advokátska kancelária, aby ste mali istotu bezpečného prevodu vlastníctva a úhrady.
S nami to zvládnete bez stresu a starostí
Bezpečne vás prevedieme procesom prevodu nehnuteľnosti - od úvodného stretnutia, cez marketing, inzerciu, vyjednávanie s protistranou, zmluvy, až po prepis nehnuteľnosti a úhradu.
Pomôžeme kupujúcemu s financovaním

Zamietnutie, alebo nedostatočná výška hypotéky je najčastejším dôvodom prerušenia procesu predaja. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a nájdeme vám finančne pripravených záujemcov.

Férovo, ľudsky a so 100% nasadením
Hovorí sa, že dobré zmluvy robia dobrých priateľov. Avšak rovnako dôležitý je pre nás aj férový a ľudský prístup. Vieme, že odporúčať nás bude iba maximálne spokojný klient.

Atraktívna prezentácia

Atraktívna prezentácia predávanej nehnuteľnosti je nielen našou, ale aj vašou vizitkou. Nielenže pritiahne oveľa viac pozornosti potenciálnych záujemcov, ale u kupujúceho umocňuje pocit dôvery v profesionálne služby, ktorá je mimoriadne dôležitá.

Pôdorysy a profesionálne fotografie sú súčasťou prezentácie každej nehnuteľnosti. Pri prezentácii rodinných domov a pozemkov využívame aj snímky a videá z dronov pre lepšiu priestorovú orientáciu. Bežnou súčasťou našich služieb pre kupujúcich sú aj realistické vizualizácie priestoru, návrhy interiérov, exteriérov a záhrad.

Žiadne starosti so sťahovaním

Máte plnú hlavu starostí so sťahovaním? Vieme, že každé sťahovanie je náročné, ale sme tu preto, aby sme vám pomohli. Presťahujeme byt, dom, aj kanceláriu. Ochrana vášho majetku je našou prioritou, preto v prípade potreby krehké položky dôkladne zabalíme.

Sťahujeme aj ťažké bremená a vyššie poschodia bez výťahu. Priestory po vysťahovaní upraceme a v prípade záujmu zlikvidujeme nepotrebný nábytok.

Opýtajte sa nás

Potrebujete poradiť pri predaji nehnuteľnosti, pomôcť so stanovením ceny, so zmluvami, s katastrom, či priebehom predaja? Kedykoľvek nám napíšte alebo zavolajte a radi vám pomôžeme. Za opýtanie nič nedáte a ušetríte čas.
 
0910 584 228
info@ferovo.sk

Zavoláme vám