Cenový posudok

Chcete poznať hodnotu svojej nehnuteľnosti?

Zdarma ohodnotíme Váš byt (aj v úplne pôvodnom stave), dom, chatu, pozemok v Košiciach a blízkom okolí. Vlastníte nevyužitú nehnuteľnosť? Využite nárast cien, nechajte si odborne, bezplatne a nezáväzne vypočítať aktuálnu cenu nehnuteľnosti a zvážte jej predaj, alebo výmenu za inú nehnuteľnosť.

Služba je nezáväzná a bezplatná.

Rezervujte si prosím termín:

0910 584 228
info@ferovo.sk

Zavoláme Vám?

Ak Vám to vyhovuje viac, zavoláme my Vám. Vyplňte prosím krátky formulár.

  Najčastejšie otázky klientov pri ohodnotení nehnuteľnosti

  Ako prebieha hodnotenie nehnuteľnosti?

  V záujme čo najpresnejšieho stanovenia ceny je nevyhnutná fyzická obhliadka nehnuteľnosti. Samotná obhliadka zvyčajne netrvá dlhšie ako 30 minút. Počas obhliadky vyplníme pripravený hodnotiaci formulár a v prípade potreby, s Vaším súhlasom, zhotovíme fotodokumentáciu v nevyhnutnom rozsahu. Získané informácie a fotografie neposkytujeme tretím stranám a sú určené výlučne pre potreby cenového posudku.

  Kedy sa dozviem cenu nehnuteľnosti?

  Po obhliadke preverujeme:

  • aktuálne ceny inzerovaných nehnuteľností v rovnakej, alebo porovnateľnej lokalite,
  • štatistické údaje a vývoj cien v lokalite,
  • predajné ceny nehnuteľností  z predchádzajúceho obdobia.

  Následne, spravidla do 2 pracovných dní od ukončenia obhliadky doručíme klientovi detailnú PDF prezentáciu s odhadovanou cenou.

  Je to znalecký posudok?

  Nie. U nás sa dozviete skutočnú aktuálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti. Znalci oceňujú nehnuteľnosti pre potreby financovania, čo však často nekorešponduje s realitou trhu.

  Čo ak sa mi cena bude zdať nízka alebo vysoká?

  Pri odhadovaní ceny sa vždy snažíme zohľadniť čo najviac dostupných informácií. Naším jediným záujmom je čo najpresnejší odhad ceny. Často sa stáva, že majitelia nadhodnocujú, alebo aj podhodnocujú svoje nehnuteľnosti. Je dôležité povedať, že my ceny nestanovujeme, iba odhadujeme, za akú cenu sú kupujúci ochotní kúpiť danú nehnuteľnosť.

  Čo ak sa rozhodnem predať nehnuteľnosť?

  Našou víziou je 100% spokojnosť každého klienta a neustále vyhľadávanie príležitostí pre zvyšovanie kvality realitných služieb. Dovoľte nám uchádzať sa o spoluprácu a sľubujeme, že pre Vás urobíme viac ako ktokoľvek iný. Vyžiadajte si referencie od našich klientov a presvedčte sa sami.

  Pre rezerváciu termínu volajte na 0910 584 228, alebo píšte info@ferovo.sk