Myslava - MČ Košice

Cena: 1 491 € / m2*

2 257 obyvateľov

621 bytových jednotiek

* aktuálna priemerná ponuková cena rodinného domu za m2 úžitkovej plochy domu

ZDROJ: NBS, bydo.sk, nehnutelnosti.sk, vývoj cien na ferovo.sk

Férové reality už aj v Myslave

Uvažujete o predaji domu, alebo pozemku v Myslave? Dovoľte nám uchádzať sa o spoluprácu a sľubujeme, že pre Vás urobíme viac, ako ktokoľvek iný.

Váš kontakt v Myslave

Ing. Lorant Szabo

Ing. Lorant Szabo

0910 584 228
szabo@ferovo.sk

"Ceny nehnuteľností v Myslave patria k tým najvyšším v okolí Košíc. Veľký potenciál pre rozvoj obce predstavujú nové lokality v smere na sídlisko KVP. Pozitívom je rekonštrukcia hlavnej cesty a inštalácia optického internetu. Aktuálna situácia na realitnom trhu je pre majiteľov investičných a nevyužívaných nehnuteľností dobrou príležitosťou pre predaj."

Prečo by ste mali predávať s nami?

S predajom nehnuteľností má väčšina klientov iba minimálne, alebo dokonca žiadne skúsenosti. Na druhej strane, nehnuteľnosť často zhmotňuje dlhoročné rodinné úspory. Nesprávnym rozhodnutím tak ľahko môžete zbytočne prísť aj o desaťtisíce eur.

Ak nám dáte príležitosť, tak poctivou prípravou, atraktívnou inzerciou a vizuálnou prezentáciou, aktívnym marketingom v konkrétnej lokalite a oslovením vhodných investorov zabezpečíme maximálnu viditeľnosť vašej nehnuteľnosti, s cieľom dosiahnutia najvyššej možnej ponuky. Zúročíme silné stránky vašej nehnuteľnosti a vám aj kupujúcemu zjednodušíme celý proces prevodu tak, aby prebehol bez starostí, bez rizika a čo najrýchlejšie.

Profesionálne fotografie, ktoré predávajú

Ukážeme vašu nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. Profesionálna fotografia vyzdvihne silné stránky vašej nehnuteľnosti a na prvý pohľad zaujme v záplave konkurenčných inzerátov.

Dôkladne preveríme stav nehnuteľnosti

Chránime predávajúceho aj kupujúceho. Po technickej obhliadke je kupujúci poučený o stave nehnuteľnosti a predávajúci je chránený, že nezamlčal dôležité skutočnosti.

Pri prevode nehnuteľnosti nie je priestor pre chyby

Prípravu zmlúv a previerku nehnuteľnosti zabezpečuje renomovaná nezávislá advokátska kancelária, aby ste mali istotu bezpečného prevodu vlastníctva a úhrady.

S nami to zvládnete bez stresu a starostí

Bezpečne vás prevedieme procesom prevodu nehnuteľnosti - od úvodného stretnutia, cez marketing, inzerciu, vyjednávanie s protistranou, zmluvy, až po prepis nehnuteľnosti a úhradu.

Pomôžeme kupujúcemu s financovaním

Zamietnutie, alebo nedostatočná výška hypotéky je najčastejším dôvodom prerušenia procesu predaja. Využite naše viac ako 20 ročné skúsenosti s úvermi a nájdeme vám finančne pripravených záujemcov.

Férovo, ľudsky a so 100% nasadením

Hovorí sa, že dobré zmluvy robia dobrých priateľov. Avšak rovnako dôležitý je pre nás aj férový a ľudský prístup. Vieme, že odporúčať nás bude iba maximálne spokojný klient.

Atraktívna prezentácia

Atraktívna prezentácia predávanej nehnuteľnosti je nielen našou, ale aj vašou vizitkou. Nielenže pritiahne oveľa viac pozornosti potenciálnych záujemcov, ale u kupujúceho umocňuje pocit dôvery v profesionálne služby, ktorá je mimoriadne dôležitá.

Pôdorysy a profesionálne fotografie sú súčasťou prezentácie každej nehnuteľnosti. Pri prezentácii rodinných domov a pozemkov využívame aj snímky a videá z dronov pre lepšiu priestorovú orientáciu. Bežnou súčasťou našich služieb pre kupujúcich sú aj realistické vizualizácie priestoru, návrhy interiérov, exteriérov a záhrad.

Žiadne starosti so sťahovaním

Máte plnú hlavu starostí so sťahovaním? Vieme, že každé sťahovanie je náročné, ale sme tu preto, aby sme vám pomohli. Presťahujeme byt, dom, aj kanceláriu. Ochrana vášho majetku je našou prioritou, preto v prípade potreby krehké položky dôkladne zabalíme.

Sťahujeme aj ťažké bremená a vyššie poschodia bez výťahu. Priestory po vysťahovaní upraceme a v prípade záujmu zlikvidujeme nepotrebný nábytok.